Apartamenty 3-4 osobowe

Apartament nr 1

Apartament 3 do 4 osobowy. Składa się z pokoju wyposażonego w łóżko małżeńskie i dużą sofę 2 osobową, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz aneksu kuchennego. Apartament usytuowany na parterze. Widok z okien w kierunku południowym i zachodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach południowych.

Apartamenty przy Parku, apartament nr 1 – galeria


Apartament nr 14

Apartament 3 do 4 osobowy. Składa się z pokoju wyposażonego w łóżko małżeńskie i dużą sofę 2 osobową, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz aneksu kuchennego. Apartament usytuowany na I piętrze z balkonem. Widok z okien w kierunku południowym i zachodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach południowych.

Apartamenty przy Parku, apartament nr 14 – galeria


Apartament nr 17

Apartament 3 do 4 osobowy. Składa się z pokoju wyposażonego w łóżko małżeńskie i dużą sofę 2 osobową, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz aneksu kuchennego. Apartament usytuowany na I piętrze. Widok z okien w kierunku północnym i wschodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach porannych.

Apartamenty przy Parku, apartament nr 17 – galeria


Apartament nr 23

Apartament 3 do 4 osobowy. Składa się z pokoju wyposażonego w łóżko małżeńskie i dużą sofę 2 osobową, łazienki wyposażonej w wannę oraz osobnego pomieszczenia, w którym znajduje się kuchnia. Apartament usytuowany na II piętrze. Widok z okien w kierunku północnym i zachodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach popołudniowych.

Apartamenty przy Parku, apartament nr 23 – galeria


Apartament nr 24

Apartament 3 do 4 osobowy. Składa się z pokoju wyposażonego w łóżko małżeńskie i dużą sofę 2 osobową, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz aneksu kuchennego. Apartament usytuowany na II piętrze.
Widok z okien w kierunku północnym i wschodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach porannych.

Apartamenty przy Parku, apartament nr 24 – galeria


Zobacz szczegółowy opis apartamentów